Zabiegi Laserowe Dual Lasers sPTF+


Najnowsza technologia na rynku Polskim. Laser ten został zaaprobowany przez amerykańską Food and Drug Administration do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, oparty na najnowszych osiągnięciach myśli medycznej i technicznej. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser sPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności , dzięki czemu ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu m.in. opatentowanego systemu chłodzenia głowicy powietrzem, a nie jak w dotychczasowych metodach wodą oraz dzięki impulsom świetlnym o prostokątnym kształcie(PTF). Dzięki technologii podwójnych lamp i zastosowaniu najwyższej klasy filtrów pozwala na dogłębne i precyzyjne spektrum działania zarówno na dużej jak i małej powierzchni Jak dowiodły badania sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%
Zabiegi wykonywane na laserze sPTF+:
•Fotoepilacja owłosienia
•Terapia naczyniowa
•Likwidacja przebarwień
•Fotoodmładzanie

Zabiegi przy użyciu mieszanek kwasów:


1).Kwasy Fitowy 25% + kwas Szikimowy 10%
2).Kwas Migdałowy + α-Hydroksypropionowy 55%
3).45% Kwas Szikimowy + Kwas Laktobionowy + Kwas Mlekowy
4).40% Kwas Salicylowy + Kwas Azelainowy + Kwas Migdałowy + Kwas Mlekowy
5).Kwasy AHA 45% pH 1,6 Kwas mlekowy + kwas glikolowy + kwas maleinowy + kwas cytrynowy

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia bezigłowa łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg ten polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, same kłucia odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.

Twarz 250zł
Twarz+ szyja 270zł
Twarz+ szyja+ dekolt 290zł


Infuzja tlenowa:


Zabieg silnie dotleniający skórę składający się z 3 etapów:

•Oxybrazjii- Zabieg oczyszczająco- dotleniający. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia. Idealny zabieg dla skór wrażliwych, naczyniowych i problematycznych. Zabieg ten ma szeroki zakres działania: rozjaśnia i wygładza skórę, a także redukuje zmarszczki, przebarwienia i blizny.

Twarz 150 zł


•Masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion przeprowadzonym na 3-fazowym serum tlenowym, które jest połączeniem składników o działaniu dotleniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym.

Twarz, szyja, dekolt 150zł


•Maska tlenowa o silnym działaniu stymulującym oddychanie komórkowe skóry. Dzięki zawartości Oxycell zwiększa ilość tlenu dostarczaną do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę.

Twarz 60zł

Kompleks trzech zabiegów dotleniających 290zł

Zabieg polecany w szczególności dla skór szarych, zmęczonych oraz zestresowanych.


Zabiegi na okolicę oczu:


4-etapowy:
•Mezoterapia bezigłowa okolic oczu na bazie preparatu nawilżającego lub liftingującego
•Radiofrekwencja okolic oczu
•Manualny drenaż limfatyczny
•Maska algowa( Eye Contour Peel Off Mask- maska algowa na bazie algi laminaria ze sproszkowanym ryżem i pestką moreli)

Cena: 150 zł3-etapowy:
•Mezoterapia bezigłowa okolic oczu na bazie preparatu nawilżającego lub liftingującego
•Manualny drenaż limfatyczny
•Maska algowa( Eye Contour Peel Off Mask- maska algowa na bazie algi laminaria ze sproszkowanym ryżem i pestką moreli)

Cena: 110 zł