Infuzja tlenowa

Zabieg silnie dotleniający skórę składający się z 3 etapów:

• Oxybrazjii- Zabieg oczyszczająco- dotleniający. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia. Idealny zabieg dla skór wrażliwych, naczyniowych i problematycznych. Zabieg ten ma szeroki zakres działania: rozjaśnia i wygładza skórę, a także redukuje zmarszczki, przebarwienia i blizny.

Twarz 150zł


• Masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion przeprowadzonym na 3-fazowym serum tlenowym, które jest połączeniem składników o działaniu dotleniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym.

Twarz, szyja, dekolt 150zł


• Maska tlenowa o silnym działaniu stymulującym oddychanie komórkowe skóry. Dzięki zawartości Oxycell zwiększa ilość tlenu dostarczaną do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę.

Twarz 60zł

Promocja-Kompleks trzech zabiegów dotleniających 250zł/ 360zł dla pierwszych 50 klientek


Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia bezigłowa łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg ten polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, same kłucia odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.

Zabieg na twarz 180zł zamiast 250zł


Infuzja tlenowa:


Zabieg silnie dotleniający skórę składający się z 3 etapów:

•Oxybrazjii- Zabieg oczyszczająco- dotleniający. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia. Idealny zabieg dla skór wrażliwych, naczyniowych i problematycznych. Zabieg ten ma szeroki zakres działania: rozjaśnia i wygładza skórę, a także redukuje zmarszczki, przebarwienia i blizny.

Twarz 150 zł


•Masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion przeprowadzonym na 3-fazowym serum tlenowym, które jest połączeniem składników o działaniu dotleniającym, nawilżającym i antyoksydacyjnym.

Twarz, szyja, dekolt 150zł


•Maska tlenowa o silnym działaniu stymulującym oddychanie komórkowe skóry. Dzięki zawartości Oxycell zwiększa ilość tlenu dostarczaną do komórek skóry oraz stymuluje aktywność fibroblastów produkujących kolagen i elastynę.

Twarz 60zł

Kompleks trzech zabiegów dotleniających 290zł

Zabieg polecany w szczególności dla skór szarych, zmęczonych oraz zestresowanych.