HIFU 2D

HIFU2D PLUS – urządzenie posiadające certyfikat medyczny!

 

Urządzenie HIFU2D PLUS – skoncentrowane ultradźwięki drugiej generacji do:

-Bezinwazyjnego liftingu twarzy,
-Poprawy owalu twarzy, uniesienie brwi,
-Ujędrniania obwisłej skóry twarzy i ciała,
-Wyszczuplenia i modelowania sylwetki.

Rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała- efekty widoczne już po jednym zabiegu!

W technologii HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich punktowego rozgrzania do temperatury 60-70 C co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. HIFU 2D Jest inaczej nazywane skalpelem ultradźwiękowym, który posiada 3 funkcje – ujędrniania skóry twarzy i ciała, liftingu oraz modelowania sylwetki. Skalpel ultradźwiękowy dociera do warstwy powięziowej mięśni SMAS dzięki czemu powoduje natychmiastowe obkurczanie się włókien kolagenowych zwiększając w ten sposób elastyczność skóry. Jest to aktualnie najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

HIFU 2D TO DUŻA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU ZABIEGU – PRZY JEDNYM PRZYŁOŻENIU GŁOWICĄ WYKONUJEMY NIE JEDNĄ LINIĘ TAK JAK PRZY ZWYKŁYM HIFU, TYLKO NAWET DO 11 LINII, CO ZNACZNIE SKRACA CZAS ZABIEGU.

 

Zabieg na twarz wykonuje się 1 do 3 razy, nie wymaga on znieczulenia oraz nie wyklucza z życia codziennego. Jest to tzw. zabieg „lunchowy” po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia. Na obszarze zabiegowym może utrzymywać się jedynie lekkie zaróżowienie twarzy przez 1-2 godziny. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie ok 90 dni. Efekty zabiegu utrzymują się minimum 18 miesięcy!

 

 

Jak często można zabieg wykonać?

Zabieg wykonujemy raz lub dwa razy w roku. Najszybciej można go powtórzyć po 3 miesiącach, ale wtedy, gdy wykonamy trzy zabiegi w trzymiesięcznych odstępach nie powinno się go wykonywać przez dwa lata.

 

Czy można technologię HIFU łączyć z innymi zabiegami?

Zabieg technologią HIFU może być łączony praktycznie ze wszystkimi zabiegami medycyny estetycznej. Pamiętać należy tylko o odpowiednich odstępach czasowych pomiędzy zabiegami.

Jeżeli wykonany był zabieg na bazie wypełniaczy z wykonaniem HIFU należy odczekać minimum dwa miesiące, po niciach PDO czekamy pół roku, po niciach APTOS rok.

Jeżeli wykonujemy inne zabiegi ujędrniające skórę na bazie fal radiowych, podczerwieni należy zachować odstęp 1-2 miesięcy pomiędzy zabiegami. Mezoterapia igłowa może być wykonana 2 tygodnie przed lub po HIFU.

 

Zalecenia pozabiegowe

Nie ma żadnych szczególnych zaleceń pozabiegowych, ani pielęgnacyjnych. Nie ma potrzeby stosowania ochrony przeciwsłonecznej. Zabieg może być wykonywany bezpiecznie przez cały rok, niezależnie od nasłonecznienia i temperatury.

 

Przeciwskazania do zabiegu HIFU:

– metalowe implanty w twarzy
– wykonane niedawno iniekcje kwasu hialuronowego lub botoksu
– nowotwory, ogólny stan ciężki
– ciąża, połóg
– choroby serca, zaburzenia krwotoczne, leki przeciwzakrzepowe
– bardzo podeszły wiek
– dermatozy, choroby skóry, otwarte rany na skórze.

 

Przeciwwskazania względne:

– złe samopoczucie,
– alergie,
– menstruacja,
– wcześniejsze zabiegi powodujące intensywne złuszczanie, peelingi,
– zmiany trądzikowe (łącznie z trądzikiem różowatym),
– skóra opalona.

 

Poniżej efekty zabiegu urządzeniem HIFU 2d Plus:

 

 

Masz pytania?

Zadzwoń +48 508 508 527

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego
Wykonane przez  pwa.com.pl