Hydradermabrazja

Hydradermabrazja

Hydradermabrazja to dwufazowy zabieg kosmetyczny. Pierwsza faza to złuszczanie, natomiast druga – nawilżanie naskórka. Jest to świetny sposób na zmniejszenie zmarszczek oraz widoczne odmłodzenie skóry twarzy.

 

Czym jest hydradermabrazja?

Hydradermabrazja, czyli inaczej mikrodermabrazja wodna, jest zabiegiem działającym dwufazowo. Pierwszą fazą jest złuszczanie naskórka, a drugą jego nawilżenie. Co bardzo ważne, jest to metoda, która nie sprawia żadnego bólu oraz nie pozostawia blizn. Hydradermabrazję warto wykonywać w serii kilku zabiegów. I tak na przykład seria sześciu zabiegów raz w tygodniu doskonale odmłodzi skórę i zmniejszy widoczne na niej zmarszczki, zabieg opóźnia również pojawianie się tych nowych.

 

Hydrodermabrazja, jest zintegrowanym system, łączącym bezkryształową mikrodermabrazję z użyciem  wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości nawilżania skóry, jest jedynym zabiegiem odmładzającym powierzchnię skóry.
Czas przeprowadzenia zabiegu to około 30-60 minut, podczas których pacjent czuje się w pełni komfortowo. Co z pewnością istotne dla zabieganych i żyjących pod presją czasu Pacjentów – nie wymaga on specjalnego przygotowywania skóry przed zabiegiem.
Przeprowadzenie zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniony zostaje stan skóry pacjenta i szczegóły przeprowadzenia procedury, a także dobór substancji aktywnych użytych do zabiegu.

 

Wskazania do zabiegu

Hydradermabrazja to zabieg, który z powodzeniem wykonać można na każdym rodzaju cery. Skutecznie nawodni cerę suchą i oczyści cerę tłustą. Zabieg odżywia skórę, dotlenia oraz doskonale wyrównuje jej koloryt. Takie regularne złuszczanie naskórka skutecznie eliminuje zaskórniki oraz zapobiega późniejszemu powstawaniu różnych niedoskonałości. Poprzez wprowadzenie do tkanek substancji, które bogate są w kolagen, skóra staje się bardziej elastyczna, dlatego zmniejszają się widoczne na niej zmarszczki, a jednocześnie opóźnia się powstawanie tych nowych zmian. Wskazań do zabiegu jest jak widać bardzo dużo. Hydradermabrazja to zabieg doskonały dla osób borykających się z różnymi problemami skóry twarzy oraz dla tych, którym zależy na poprawie jej wyglądu.

 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Podobnie jak w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych, tak i w przypadku hydradermabrazji istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Przede wszystkim takiego zabiegu nie można wykonać na skórze, która zaatakowana jest przez grzyby, wirusy, bakterie, bądź też ze zmianami nowotworowymi. Przeciwwskazaniem są również wszelkie barwnikowe znamienia na skórze oraz mechaniczne i trądzikowe uszkodzenia naskórka. Hydradermabrazji nie można też wykonywać u osób, które cierpią na przewlekłe zapalenie zatok.

 

Kiedy zdecydowanie warto poddać się zabiegowi hydradermabrazji?

Skorzystaj z zabiegu przede wszystkim jeżeli:
– chcesz wygładzić widoczne na twarzy zmarszczki – zarówno te drobne jak i głębsze,
– chcesz nawodnić suchą cerę,
– potrzebujesz oczyszczenia i odświeżenia cery tłustej,
– zależy ci na tym, aby wyrównać koloryt skóry,
– chcesz odżywić skórę i ją dotlenić.

Masz pytania?

Zadzwoń +48 508 508 527

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego
Wykonane przez  pwa.com.pl