Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia Julie

 

 

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

 

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

 

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

 

Karboksyterapia to zabieg o szerokim spektrum zastosowań. Do najbardziej popularnych należą: redukcja cellulitu w stadiach I-IV, rozstępów, blizn, cieni pod oczami, łysienia, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 

Pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii
Inteligentny i innowacyjny system karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania.

 

Air Clean System – odpowietrzanie systemu

 

Zadaniem programu ACS® jest maksymalne pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Program skupia się przede wszystkim na oczyszczeniu układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej nowoczesnych systemów zabezpieczających, wykorzystywany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych po zabiegu o blisko 84,6%.

 

Double Heating System – podwójne podgrzewanie gazu

 

Double Heating System to nowoczesny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to innowacyjne połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą pracować razem lub zupełnie niezależnie od siebie.

 

Precision Flow Control – precyzyjna kontrola przepływu dwutlenku węgla

 

Karboksyterapia Julié jest wyposażona w innowacyjny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.

 

Dzięki maksymalnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest odpowiednie zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły skuteczność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

 

Przeciwwskazania:

 

Ostra niewydolność serca
Niedawny zawał serca lub dławica piersiowa
Niewydolność nerek, dializy
Niedawno przebyty udar mózgu
Chroniczne choroby płuc, POCHP
Niekontrolowane ciśnienie krwi
Epilepsja
Niedawne zapalenie żył lub zator płuc
Niekontrolowana cukrzyca
Nowotwór, chemioterapia
Poikilodermia
Zaburzenie gojenia, choroby tkanki łącznej
Choroba Von Willebrand’a
Hemofilia
Zakażenie bakteryjne
Cellulitis
Ciało obce w obszarze poddanym leczeniu
Opryszczka w ostrej fazie
Wirusowa infekcja skóry
Trądzik różowaty, czerwona szyja i dekolt
Strach przed igłami
Zaburzenie gojenia
Czasowe przeciwwskazania:
Niedawne przyjęcie aspiryny lub leków przeciwzapalnych
Ciąża i okres laktacji (zapobiegawczo)
Ostra infekcja skóry (aż do momentu wyleczenia)
Antykoagulacja
Inne estetyczne procedury w okresie krótszym niż 15 dni przed wykonaniem zabiegu

Masz pytania?

Zadzwoń +48 508 508 527

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Przejdź do formularza kontaktowego
Wykonane przez  pwa.com.pl