O nas

O nas

La Femme – kosmetologia i medycyna estetyczna

Historia La Femme sięga 2005 roku. Zaczynaliśmy jako autoryzowany salon ekskluzywnej francuskiej marki Clarins, następnie szwajcarskiej Declare.

Wraz z rozwojem branży kosmetologicznej, poszerzaliśmy naszą ofertę o najnowsze trendy, aby móc zapewnić naszym Klientom dostęp do wiodących technologii.

Dziś La Femme to miejsce, w którym kosmetologia tradycyjna spotyka się z medycyną estetyczną i najbardziej nowoczesnymi zabiegami z użyciem urządzeń Hi-Tech. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem medycznym, spełniającym wszelkie wymogi bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się takie zabiegi jak: depilacja laserowa Mediostar Next Pro, HIFU Ultraformer III, EXIMIA HR77, Cryo T Shock, laser frakcyjny CO2, makijaż permanentny i wiele innych. Nasze doświadczenie to kilkadziesiąt odbytych szkoleń i tysiące zadowolonych Klientów

Zapraszamy do kontaktu

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystko, czego potrzebujesz aby poczuć się zdrowo i pięknie.

Środki ochrony

Bezpieczny salon

Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni do pracy na zajmowanym przez nich stanowisku, jak również posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, atesty i zezwolenia na pracę w charakterze odpowiadającym ich stanowisku.

Pracownik, przed przystąpieniem do zabiegu, jest obowiązany do dokonania dezynfekcji stanowiska, rąk i przedramion do wysokości łokci oraz narzędzi wielokrotnego użytku. Te same czynności pracownik wykonuje w czasie zabiegu, jeśli przerywa jego ciągłość oraz po zakończeniu zabiegu.

Brak kontaktu między klientami. Zapewniamy płatności bezdotykowe. W Salonie mają zastosowanie wyłącznie preparaty do dezynfekcji dopuszczone do użytku w gabinecie kosmetycznym.

Powierzchnie płaskie oraz inne elementy wyposażenia salonu, z którymi Klient nie ma bezpośredniego kontaktu podczas zabiegu, są dezynfekowane lub sterylizowane co najmniej raz dziennie. Zapewniamy osobny gabinet dla każdego klienta.

Wykonujemy pomiar temperatury, zapewniamy płyn do dezynfekcji. Przed przystąpieniem do zabiegu pracownik przeprowadza z Klientem wywiad w celu ustalenia stanu zdrowia Klienta. 

Pracownicy w czasie zabiegów ubrani są w maseczki jednorazowe, rękawiczki jednorazowe, fartuchy jednorazowe, przyłbice jednorazowe.