Cryo T Shock

Zabiegi

Cryotshock to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie włoskiej firmy PAGANI, które wpisuje się w ponad 70 letnią historię producenta. Body Shape CRYO T
SHOCK ™ to przełomowa technologia szoku termicznego i nowa erakriolipolizy.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej termografii i krioterapii, CRYO T SHOCK ™ NISZCZY KOMÓRKI TŁUSZCZOWE w efekcie czego miejscowo i trwale ZANIKA TKANKA TŁUSZCZOWA I CELLULIT. Podczas zabiegu następuje apoptoza czyli śmierć komórek tłuszczowych, które następnie zostaną wyeliminowane z organizmu przez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy i już nigdy nie powrócą! Efektem zabiegu jest przede wszystkim utrata centymetrów, a niekoniecznie kilogramów na wadze. Kiedy zwyczajnie chudniesz, komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar ale nadal są. Gdy tyjemy, komórki znowu zaczynają rosnąć.

Tymczasem po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia CRYO T SHOCK™  twoje zbędne komórki tłuszczowe zostaną całkowicie zniszczone i wyeliminowane z ciała za pomocą naturalnych procesów.

Cryo T-Shock – korzyści

Modelowanie Cryo T-Shock doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

Face Lift: Cryo T-Shock wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut. Jest to pierwsze urządzenie, które w ten sposób stosuje niską temperaturę w celu eliminacji komórek tłuszczowych zamiast GŁOWIC zasysających używanych przez innych producentów urządzeń do kriolipolizy. Testy potwierdzają skuteczność i fakt, że żadna inna maszyna nie jest w stanie obecnie osiągnąć tak spektakularnych rezultatów jak CRYO T SHOCK™

Zapraszamy do kontaktu

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystko, czego potrzebujesz aby poczuć się zdrowo i pięknie.

Lista przeciwwskazań

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Choroby nerek
  • Ciąża
  • Silna cukrzyca
  • Aktywny lub przebyty nowotwór (do 5 lat po wyleczeniu)
  • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
  • Alergia na zimno