EXIMIA HR77

Zabiegi

EXIMIA HR77 to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększenie poziomu natlenienia, wyszczuplenie sylwetki poprzez zrzucenie zbędnych kilogramów. W naszym salonie posiadamy najnowszą dostępną generację tego urządzenia.
Eximia modeluje i ujędrnia, usuwa cellulit, wzmacnia i odmładza zarówno skórę jak i poszczególne tkanki. Jest to nowa metoda skutecznego i nieinwazyjne modelowania ciała. 

Jak działa EXIMIA? Modelowanie sylwetki i wyszczuplanie.

Zabieg polega na redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie kondycji i wyglądu skóry i przebiega wieloetapowo:

1. Microdermolift / mikrodermabrazja diamentowa

Zapewnia delikatną eksfoliację kryształami diamentu, wygładza i dotlenia skórę, przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.

2. Mulitipolar Laserporation / laseroporacja

Usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit.

3. Endoradiomag / masaż endodermalny

Wzmacnia, ujędrnia i modeluje skórę poprzez innowacyjny czterofazowy masaż endomagnetyczny.

4. Radiolift Multipolarna

Terapia falami radiowymi zapewnia wysoce zlokalizowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

 

 

EXIMIA - zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz z użyciem urządzenia EXIMIA obejmują redukcję zmarszczek i poprawę owalu twarzy. Czterofazowy program endoliftu twarzy przeprowadzany podczas zabiegów ma na celu naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu, jak również dotlenienie i ponowne unaczynienie tkanek. Dzięki temu skóra zyskuje elastyczność, mięśnie mimiczne zostają wzmocnione, a twarz nabiera idealnie wymodelowanego kształtu. Poddając się zabiegom redukującym zmarszczki uzyskamy natomiast wyraźne wygładzenie nawet głębokich bruzd. Efekty, jakie przynosi EXIMIA to zdrowo wyglądająca, odmłodzona skóra. Wystarczy tylko wybrać jeden z zabiegów ujędrniających na twarz, szyję i dekolt, żeby odczuć to a własnej skórze.

Wskazania do zabiegu EXIMIA

  • Nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Cellulit
  • Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności

Zalety

Eximia HR77 pozwala osiągnąć widoczne i zadowalające efekty już w ciągu 7 dni! Dzięki zastosowaniu synergii 6 technologii w jednym zabiegu, czas terapii ulega znacznemu skróceniu w porównaniu do innych zabiegów modelujących sylwetkę. Zabiegi są całkowicie komfortowe i bezpieczne. Urządzenie medyczne najwyższej klasy, znane i cenione na całym świecie!

Efekty zabiegu

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Poprawa natlenienia
  • Redukacja cellulitu
  • Ujędrnienie
  • Wzmocnienie i odmłodzenie zarówno skóry, jak i poszczególnych tkanek

Zapraszamy do kontaktu

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystko, czego potrzebujesz aby poczuć się zdrowo i pięknie.