Laser Mediostar

Zabiegi

Bezbolesna depilacja laserem MEDIOSTAR NEXT PRO

Zamiast wyrywać włoski, uszkadzając Twoją zdrową tkankę skórną, zdecyduj się na laserowy zabieg wykonywany na najlepszym laserze diodowym MEDIOSTAR NEXT PRO. Przy pomocy wiązki światła usuwany jest jedynie mieszek włosowy, a Twoja skóra pozostaje nietknięta. W miejscu objętym zabiegiem nie następuje już ponowna odbudowa struktury włosa, a skóra na zawsze staje się piękna i gładka, taka jaką kochasz. Z laserem Mediostar Next Pro depilacja włosów bez bólu nigdy nie była tak szybka, łatwa i dokładna.

Rodzaje zabiegów:

Depilacja

Nazwa MEDIOSTAR to synonim bezpiecznej depilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko i delikatne zabiegi dla pacjentów.

Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

Fotoodmładzanie

Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MEDIOSTAR NEXT: rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia.

Laserowe leczenie trądziku

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Urządzenie MEDIOSTAR NEXT stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego.

Zabieg laserowy przy użyciu lasera diodowego MeDioStar NeXT stanowi alternatywną metodę leczenia. Energia lasera, przenika głęboko do skóry i osiąga skutek dzięki absorpcji szczególnie przez pigment lub podobne substancje światłoczułe. W tym procesie zniszczeniu ulegają bakterie beztlenowe, tworzące barwniki porfirynowe, które uznaje się za lokalnie wywołujące chorobę trądziku.

Światło laserowe posiada więc nie tylko działanie antybakteryjne, ale także hamuje wydzielanie łoju, poprzez niszczenie gruczołów łojowych oraz osłabienie ich zdolności sekrecyjnych. Początkowo na obszarze dotkniętym chorobą przeprowadza się jeden zabieg. Najbardziej korzystne jest przeprowadzenie zabiegu w pierwszej fazie pojawienia się krostki lub ropnia przed powstaniem blizn.

Dzięki miejscowemu i precyzyjnemu działaniu lasera zabieg nie powoduje obciążenia dla organizmu, a bakterie nie uodparniają się. Laser działa również biostymulująco, co poprawia generalny stan skóry.

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Grzybica paznokci jest powszechną dolegliwością, zwłaszcza stóp. Leczenie grzybicy paznokci najlepiej zacząć już w pierwszym stadium tej choroby. Nieleczenie grzybicy może spowodować jej rozprzestrzenianie się.

Zabieg polega na stopniowym podgrzaniu paznokci stóp / dłoni światłem lasera, co powoduje zabicie pasożyta. Poprawa widoczna jest już po pierwszym zabiegu.

Rekomendowana seria zabiegów: 3 – 6 co 3 tygodnie.

Zapraszamy do kontaktu

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystko, czego potrzebujesz aby poczuć się zdrowo i pięknie.

Lista przeciwskazań

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegów laserowych:

 • Spożywanie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, mieszanki ziołowe np. Skrzypovita, Figura itp. – należy zakończyć stosowanie 2 tygodnie przed zabiegiem)\
 •  Świeża opalenizna (również solarium – 1-2 tygodnie przed zabiegiem)
 • Balsamy samoopalające i brązujące (2 tygodnie przed zabiegiem)
 • Kremy z witaminą A i C oraz kremy z kwasami i substancjami ziołowymi np: krem z nagietkiem,maści sterydowe,maści antybiotykowe. (należy zakończyć kurację 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Aktywne zmiany wirusowe i bakteryjne na skórze objętej zabiegiem
 • Depilacja woskiem lub pęsetą (4 tygodnie przed zabiegiem)
 •  Guzy i nowotwory ( przebyty rak skóry, czerniak złośliwy)
 • Bielactwo,łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne
 •  Ciąża, karmienie piersią
 • Rozrusznik serca, świeżo wykonane implanty, pompa insulinowa
 • Tendencja do powstawania bliznowców i keloidów
 • Cukrzyca nieuregulowana
 • Epilepsja
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi

 

Przyjmowanie leków:

– światłoczułych (np. Tetracykliny)
– antybiotyki (np: tetracykliny, azytromycyna, ciprofloksacyna, kotrymoksazol, nitrofurantoina,doksycyklina,metronidazol)
– leki homeopatyczne, steroidowe
– niektóre leki przeciwnadciśnieniowe, nasercowe (amilorid, amiodaron, atenolol, bisoprolol, kaptopryl, diltiazem, enalapryl, enarenal
– wybrane leki przeciwcukrzycowe, np. tolbutamid,glipizyd,metformina
– sulfonamidy
– tiazydowe środki moczopędne: hydrochlorotiazyd, bendroflumentiazyd, bemetizyd
– środki przeciwbólowe (ketonal, ibum, ibuprofen, polopiryna, aspiryna, pyralginum i inne (można tylko paracetamol, Apap)
– niesteroidowe środki przeciwreumatyczne
– niektóre środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne (terbinafina, ketokonazol, gryzeofulwina)
– niektóre środki uspokajające i przeciwdepresyjne, a także przeciwwymiotne (np. fenotiazyny)
– pochodne retinoidów zarówno te zawarte w lekach doustnych, jak i w maściach
– przeciwpasożytnicze (chinina, chinidyna, chlorochina)
– szczepionki np. przeciwgrypowe do 2 tyg. przed zabiegiem
– stosowanie Roaccutanu, Accutanu, tretinoiny, izotretinoiny (6 miesięcy po zakończeniu terapii można wykonać zabieg laserowy)