Hydradermabrazja

Zabiegi

Zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny Legend trwa zaledwie 30 minut i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem, ani czasem rekonwalescencji. Tuż po zabiegu skóra wygląda witalnie i świeżo, co pozwala z pełnym zapałem powrócić do codziennych czynności i obowiązków. Zaleca się go wszystkim typom i karnacjom skóry, bez względu na trwającą porę roku.

Jedno urządzenie, 3 zabiegi
Pakiety są opłacalne, nie tylko dla naszego portfela, ale także i dla naszej skóry. Miłośnicy medycyny estetycznej już nie raz się o tym przekonali. Teraz może to zrobić każdy. Wszystko za sprawą Legend, unikalnej, potwierdzonej klinicznie technologii, która wykorzystuje „Efekt Bohra”. Poprzez wykorzystanie biologicznych mechanizmów organizmu uzyskuje się efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Jakie trzy efekty daje Legend?
Naturalnie i głęboko dotlenia skórę. Odbywa się to za sprawą niecodziennego połączenia, kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu z kwasem cytrynowym, który z kolei dobiera się do kondycji skóry. Przygotowany, z tych składników preparat aktywuje reakcję chemiczną, określaną jako efekt Bohra. Efektem tej reakcji jest powstanie na powierzchni skóry mikropęcherzyków zawierających dwutlenek węgla. Skóra zostaje natychmiastowo dotleniona. Efekt Bohr’a zwiększa przepływ krwi w naczyniach włosowatych, wysyła krew bogatą w O2 do obszaru zabiegowego, oraz podwyższa metabolizm komórek naskórka., co bardzo pozytywnie wpływa na witalność skóry, powodując jej odmłodzenie.

Na czym polega zabieg Legend?

W pierwszej kolejności specjalistyczna kapsułka mocowana jest na głowicę aplikatora, po czym składniki aktywne aplikowane są na skórę. Kolejny krok to złuszczanie naskórka i usuwanie zanieczyszczeń za pomocą uwolnionych mikrogranulek. Powyższe czynności przygotowują skórę do wchłonięcia substancji aktywnych, zawartych w zaaplikowanym preparacie. Odbywa się to za pomocą, bezbolesnego, trwającego około 40 minut masażu. Czas zabiegu zależy od wyboru jego rodzaju. Zaraz po zabiegu skóra może być delikatnie zarumieniona. Czas rekonwalescencji nie jest potrzebny.

Odkryj moc niezwykłych kapsułek
Kapsułki, w czasie trwania zabiegu uwalniają mikrogranulki, złuszczające warstwę rogową naskórka, powodując głębokie oczyszczenie skóry. W efekcie jest ona fantastycznie wygładzona.

Oczyszczenie i dotlenienie skóry, odciążonej z nadmiaru zrogowaciałego naskórka umożliwia wchłonięcie substancji aktywnych, zawartych w zaaplikowanym preparacie, m.in. kwas azelainowy, hialuronowy, kojowy, a także retinol.

Komórki skóry, które zostały odpowiednio dotlenione wchłaniają możliwie największą ilość składników aktywnych żelu, natomiast efekt kapsułki musującej przyczynia się do zwiększenia infuzji tych składników.

Istnieją 2 rodzaje zabiegów Legend, zalecane do konkretnych potrzeb, wynikających m.in. z wieku pacjenta. Zabieg dedykowany cerze dojrzałej to NeoRevive – odżywia skórę, napina ją i ujędrnia, rewitalizuje skórę matową, nawilża, wygładza drobne linie oraz zmarszczki.

NeoBright – dedykowany cerze problemowej – skórę, wyrównuje jej koloryt, poprawia gęstość, odżywia, zmniejsza zmiany pigmentowe.

Składniki aktywne:

 • Kwas hialuronowy – zwiększa nawilżenie skóry, zapobiega przeznaskórkowej utracie wody;
 • Peptydy – stymulują naprawy skórne, redukują zmarszczki;
 • Retino l – zwiększa produkcję kolagenu, spowalnia starzenie się skóry;
 • Kwas kojowy – skuteczny inhibitor wytwarzania melaniny;
 • Kwas azelainowy – skuteczny w leczeniu trądziku i przebarwień;
 • Retinol – Skuteczny przeciwutleniacz, regeneruje komórki skóry;
 • Ryboza;

Wskazania do zabiegu

Hydradermabrazja to zabieg, który z powodzeniem wykonać można na każdym rodzaju cery. Skutecznie nawodni cerę suchą i oczyści cerę tłustą. Zabieg odżywia skórę, dotlenia oraz doskonale wyrównuje jej koloryt.

Takie regularne złuszczanie naskórka skutecznie eliminuje zaskórniki oraz zapobiega późniejszemu powstawaniu różnych niedoskonałości. Poprzez wprowadzenie do tkanek substancji, które bogate są w kolagen, skóra staje się bardziej elastyczna, dlatego zmniejszają się widoczne na niej zmarszczki, a jednocześnie opóźnia się powstawanie tych nowych zmian. Wskazań do zabiegu jest jak widać bardzo dużo.

Hydradermabrazja to zabieg doskonały dla osób borykających się z różnymi problemami skóry twarzy oraz dla tych, którym zależy na poprawie jej wyglądu.

Kiedy zdecydowanie warto poddać się zabiegowi hydradermabrazji?

Kiedy zdecydowanie warto poddać się zabiegowi hydradermabrazji?
Skorzystaj z zabiegu przede wszystkim jeżeli:

 •  chcesz wygładzić widoczne na twarzy zmarszczki – zarówno te drobne jak i głębsze,
 • chcesz nawodnić suchą cerę,
 • potrzebujesz oczyszczenia i odświeżenia cery tłustej,
 • zależy ci na tym, aby wyrównać koloryt skóry,
 • chcesz odżywić skórę i ją dotlenić.

Zapraszamy do kontaktu

Rzetelnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystko, czego potrzebujesz aby poczuć się zdrowo i pięknie.

Lista przeciwwskazań

Przeciwwskazania do zabiegu hydradermabrazji:

Podobnie jak w przypadku wielu innych zabiegów kosmetycznych, tak i w przypadku hydradermabrazji istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

 • Przede wszystkim takiego zabiegu nie można wykonać na skórze, która zaatakowana jest przez grzyby, wirusy, bakterie, bądź też ze zmianami nowotworowymi.
 • Przeciwwskazaniem są również wszelkie barwnikowe znamienia na skórze oraz mechaniczne i trądzikowe uszkodzenia naskórka.
 • Hydradermabrazji nie można też wykonywać u osób, które cierpią na przewlekłe zapalenie zatok.